Nadmorska Gmina Postomino

Joomla gallery by joomlashine.com

Jarosławiec 24h

Kilka migawek z życia Jarosławca

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

baner-facebook-jar24

Jesteś tutaj: StartAtrakcje w JarosławcuSuper zabawa: Paintball w Jarosławcu!

Super zabawa: Paintball w Jarosławcu!

PaintballZajęcia paintballowo-surwiwalowe dla dzieci i młodzieży szkolnej
oraz
realizacja scenariuszy strzeleckich dla osób indywidualnych

Na rynku paintballowym jesteśmy już od 2007 roku. Mamy już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą szkolną, jaki i również osobami prywatnymi.

Dysponujemy 30 markerami do gry w paintball, zapewniamy stroje i maski ochronne dla każdego uczestnika oraz dwu-hektarowy teren leśny do dyspozycji, wyposażony w tory przeszkód i wojskowe fortyfikacje.

AdsBroń pneumatyczna

1) Oferta kolonijna w ramach 1,5 godz zajęć

Oferujemy zajęcia paintballowo-surwiwalowe dla dzieci i młodzieży kolonijnej z różnymi scenariuszami (m.in.: walka o zrzut z amunicją, odbicie i transport VIP-ów, zdobywanie umocnień wroga).

W ramach zajęć uczestnicy zapoznają się również z techniką rozpalania ognia oraz jego gaszenia, strzelania z łuku i wiatrówki, w tym do ruchomego celu, uzdatniania wody do picia oraz samoobrony. Dodatkowo przeprowadzane są zajęcia z pierwszej pomocy medycznej, konstruowania noszy, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, wiązania węzłów, obsługi kompasu, budowy schronień i maskowania.

2

Spotkania prowadzone są w stylu wojskowym, tj musztra, zasady bezpieczeństwa podczas zabawy, budowa i czyszczenie pistoletów, rozgrzewka, turniej strzelecki, rywalizacja dwóch drużyn oparta na grze i zabawie na terenie zalesionym, wyposażonym w tory przeszkód.

Zajęcia prowadzone są w konwencji gier strategicznych pod opieką prowadzącego i wychowawcy z kolonii, w zespołach kilku lub kilkunastoosobowych.

Koszt takiego spotkania jest uzależniony od ilości wykupionych godzin i ilości uczestników gry.

3

2) Oferta dla osób prywatnych i grup zorganizowanych, w tym również kolonii

Istnieje możliwość zabawy w grę paintball na zasadzie ustalonego scenariusza po wykupie określonej ilości kulek. Koszt takiego spotkania uzależniony jest tylko od ilości zakupionych kulek, nie ma limitu czasowego.

Rezerwacje: 690 - 691 - 689

4

5

6

Gdzie strzelamy?

Zabawa - paintball odbywa się na początku Jarosławca (jadąc od strony zachodniej), tuż przy ulicy Bałtyckiej. W tym miejscu kiedyś był usytuowany Ośrodek Wczasowy Mikołajek (Bałtycka 4). Szczegóły na poniższej mapie (kliknij aby powiększyć):

paintball - jarosławiec - mapa - jar24 - 488

 

7

8

Jarosławiec - logo jaroslawiec24.pl

9

10

Ads

kamera-live-jaroslawiec

woda-w-baltyku-jaroslawiec


szukasz-wypoczynku

domki-i-pensjonaty

osrodki-wczasowe


Ośrodek Wczasowy Zakątek w Jarosławcu - Domki murowane, kemping, pole namiotowe, duży plac zabaw dla dzieci oraz spojój u boku lasu. Zapraszamy.

infoturs

muszelka

owkatani

Pogoda w Jarosławcu

Jaroslawiec24.pl

jaroslawiec24-logo bJaroslawiec24.pl to najlepszy serwis informacyjny poświęcony tematyce związanej z nadmorską miejscowością Jarosławiec.

Kalendarz imprez

kalendarzZobacz kalendarz imprez i wydarzeń na lato. Znajdziesz w nim imprezy odbywające sie w Jarosławcu i okolicy.

Sprawdź...

Narty nad Bałtykiem

albatrosCzy wiesz, że tylko w Jarosławcu masz możliwość opalania się w dzień a wieczorem pojeżdżenia na nartach śnieżnych? I to w środku lata!

Sprawdź...

Free business joomla templates