Aktualności

pumptrack 1

Na początku marca br. na stronie gminy Postomino pojawiło się bardzo ciekawe zamówienie publiczne.  Nowy pomysł lokalnych władz powinien ucieszyć rowerzystów, gdyż owe zamówienie publiczne to budowa toru PUMPTRACK w Jarosławcu!

koniec schody

Przy zejściu na plażę numer 3, do którego prowadzi ulica Słoneczna w Jarosławcu rozpoczęły się już prace rozbiórkowe. W listopadzie 2017 roku zapowiadaliśmy o szykującym się remoncie niszczejących schodów.

przed marcowym zachodem

I stało się... śnieg zniknął z plaży. Tempreatura zdecydowanie wzrosła i już czuć powiew wiosny w Jarosławcu. Można również poczuć (choć jeszcze zimny) piasek pod stopami, który wyłonił się spod lodu i białego puchu. Spacerując po morskim brzegu należy podziwiać piękne zachody słońca oraz głęboko oddychać, gdyż w powietrzu znajdują się duże ilości zdrowotnego jodu.

sciezka 2

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich zaplanował budowę drogi rowerowej odcinku Darłówko – Wicie – Jarosławiec – Korlino. Ta informacja na pewno ucieszy wszystkich cyklistów. Opony rowerowe będą mogły poruszać się po szerokiej ścieżce (od 2 do nawet 5 metrów) o całkowitej długości 7,936 km.

ostatni etap 3

A to też ważna informacja... W ferworze emocji związanych z zaplanowaną refulacją plaży zapomnieliśmy wspomnieć o jeszcze jednym ważnym elemencie zmian w Jarosławcu. Mianowicie oprócz nasypania min. 80 tysięcy metrów sześciennych piasku Urząd Morski w Słupsku zaplanował dokończenie prac związanych z opaską brzegową.

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine