Nadmorska Gmina Postomino

Joomla gallery by joomlashine.com

Jarosławiec 24h

Kilka migawek z życia Jarosławca

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

baner-facebook-jar24

Jesteś tutaj: StartHomeJarosławiec potrzebuje stacji paliw - jest szansa!

Jarosławiec potrzebuje stacji paliw - jest szansa!

wizualizacja-paliwo

Do Jarosławca przyjeżdża bardzo dużo zmotoryzowanych turystów. Kierowcy, szczególnie stali bywalcy, dobrze wiedzą, że tutaj nie można przyjechać z zapaloną rezerwą. Zawsze dojeżdżając do tej pięknej nadmorskiej miejscowości trzeba mieć w baku troszkę paliwa, gdyż najbliższa stacja paliw jest zlokalizowana w odległości 20 lub 25 kilometrów (Darłowo / Sławno). Teraz może się to zmienić.

Gmina Postomino sprzedaje w drodze przetargu działkę nr 661/3 o powierzchni 0,58 ha zlokalizowaną na rogu ulicy Łąkowej i Letniskowej w Jarosławcu (to są nowe drogi asfaltowe). Jest to bardzo dobre miejsce na stację paliw tym bardziej, że jej przeznaczenie w planie pozwala właśnie na taką działalność. Jeśli tylko znajdzie się chętny inwestor to Jarosławiec będzie miał swoją stację paliw! To bardzo dobra wiadomość nie tylko dla turystów i mieszkańców Jarosławca. Z takiej stacji chętnie skorzystaliby również mieszkańcy oraz turyści z sąsiednich miejscowości (np. Jezierzany, Rusinowo, Łącko czy Naćmierz).

Adszdjecie lotnicze-j24-wide

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Działka przeznaczona jest pod

  • zabudowę usługową z preferencją obsługi ruchu turystycznego w tym gastronomii i handlu pod warunkiem ograniczenia zasięgu uciążliwości do granic własnej działki,
  • usługi łączności, oświaty, administracji i kultury – jako funkcja podstawowa
  • jako lokal mieszkalny właściciela, pokoje na wynajem,
  • na terenie 131 U możliwość realizacji stacji paliw – jako funkcja dopuszczalna

Dodajmy, że przetarg odbędzie się 25 lipca 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Postomino. Po szczegóły odnośnie przetargu kierujemy do Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Postomino.

Dlatego wspólnie pomóżmy znaleźć dobrego inwestora, udostępniajcie tą informację na swoim facebooku, twiterze i gdzie się tylko da! 

Ads

kamera-live-jaroslawiec

woda-w-baltyku-jaroslawiec


szukasz-wypoczynku

domki-i-pensjonaty

osrodki-wczasowe


Ośrodek Wczasowy Zakątek w Jarosławcu - Domki murowane, kemping, pole namiotowe, duży plac zabaw dla dzieci oraz spojój u boku lasu. Zapraszamy.

infoturs

muszelka

owkatani

Pogoda w Jarosławcu

Jaroslawiec24.pl

jaroslawiec24-logo bJaroslawiec24.pl to najlepszy serwis informacyjny poświęcony tematyce związanej z nadmorską miejscowością Jarosławiec.

Kalendarz imprez

kalendarzZobacz kalendarz imprez i wydarzeń na lato. Znajdziesz w nim imprezy odbywające sie w Jarosławcu i okolicy.

Sprawdź...

Narty nad Bałtykiem

albatrosCzy wiesz, że tylko w Jarosławcu masz możliwość opalania się w dzień a wieczorem pojeżdżenia na nartach śnieżnych? I to w środku lata!

Sprawdź...

Free business joomla templates