Udostępnij:

IMAG0714 W dniu dzisiejszym sekretariat Biegu po Plaży, który swoją siedzibę ma w sali sportowej w Zespole Szkół w Jarosławcu odwiedzało bardzo dużo osób. Wszystkie zapisy były przeprowadzane bardzo sprawnie i szybko. 

Tylko około 20% skorzystało z możliwości "załatwienia sprawy" w sobotę. Większość będzie chciała zakończyć proces rejestracji lub w ogóle go rozpocząć tuż przed biegiem.

W dniu dzisiejszym odbyły się również ostatnie spotkania i narady. Głównym tematem takich spotkań było bezpieczeństwo. Tego bezpieczeńśtwa będą pilnowały wszystkie możliwe służby, począwszy od policji, straży pożarnej i OSP, służby medycznej, WOPR, Straż Graniczna a kończywszy na Straży Gminnej. Z samego rana, a właściwie skoro świt bo już od godz. 5:00 Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne w Postominie będzie stawiało płotki w centrum Jarosławca i przygotowywało całą trasę.

Ads


Sekretariat dziś pracował od godziny 18:00 do 21:00.  Jutro swoją pracę rozpoczynają już od godziny 7:00. Kto jeszcze się nie zapisał lub nie odebrał swojego numeru startowego temu proponujemy zgłosić się w godzinach rannych aby unkinąć kolejek, które mogą wystąpić tuż przed startem.

IMAG0705

IMAG0707

IMAG0709

IMAG0710

IMAG0713

IMAG0714

Ads

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine