Udostępnij:

jaroslawiec24 logo 530

Jaroslawiec24.pl jest serwisem informacyjnym o nadmorskiej miejscowości Jarosławiec położonej w gminie Postomino (woj. Zachodniopomorskie). Publikujemy w szczególności materiały związane z turystyką i wydarzeniami dotyczącymi Jarosławca. Czasem znajdziesz tutaj również informacje z okolicznych miejscowości.

Informacje są głównie przeznaczone dla turystów i mieszkańców naszej wspaniałej miejscowości, ale miło jest nam przywitać wszystkie osoby, które tutaj docierają.

 


Dlaczego?

Wśród wszystkich serwisów internetowych związanych z Jarosławcem brakowało mi (jako autorowi) typowo informacyjnej strony. Wszystkie serwisy są nastawione głównie na ogłoszenia i wyciągnie pieniędzy od ogłoszeniodawców. Jako mieszkaniec tej miejscowości nie podobał mi się taki pomysł. Chciałem stworzyć coś innego i przede wszystkim darmowego. Tak narodził się pomysł o stworzeniu bezpłatnego serwisu informacyjnego.

Dlaczego jaroslawiec24.pl? Wszystkie domeny związane z Jarosławcem były już zajęte, a ponieważ chciałem, aby łatwo było można znaleźć nowy serwis pomyślałem o dodaniu liczby 24. Dzięki temu zabiegowi powstała nazwa jaroslawiec24.pl (na wzór innych dużych portali informacyjnych takich jak tvn24.pl czy rmf24.pl itp.). Na początku zamysł był taki, aby szybko reagować, a symbol 24 miał oznaczać 24 godziny. Niestety nie zawsze udaje się szybko publikować materiały i dotrzeć z każdą informacją.

Przyznaje się, że teksty nie zawsze są pisane prawidłową polszczyzną – wybaczcie (wiem że i tak każdy z czytelników lubi wytykać błędy). Błędy te powstają w wyniku szybkiego pisania, a że umysł jest ścisły to nie zawsze wyłapie błędy, których nie powinno być.

 

Ta strona to hobby

Strona internetowa, na której obecnie się znajdujesz jest dziełem hobbistycznym. Portal jaroslawiec24.pl jest moim hobby, które realizuję w wolnej chwili (na prawdę w wolnym czasie, którego tak brakuje).

W 2018 roku portal jaroslawiec24.pl przeszedł metamorfozę i strona, którą oglądasz, jest już trzecim wydaniem. Pierwsze wydanie widniało krótko (około roku czy dwóch) i nie miało zbyt dużo oglądalności. Druga edycja pobiła wszystkie oczekiwania, ta wersja wisiała około 6 lat w niezmiennej szacie i z roku na rok pobijała rekordy oglądalności. Rok 2017 zamknął się oglądalnością rzędu ponad 700 tysięcy. Mam nadzieję, że obecna wersja pokona pierwszy milion odsłon w ciągu jednego roku kalendarzowego…

 

O autorze

Od 1989 roku jestem związany z Jarosławcem, kiedy to z rodzicami sprowadziłem się tutaj. Jako mały chłopiec biegałem z kolegami po polach i terenach, na których obecnie istnieją nowoczesne ośrodki wczasowe oraz pensjonaty.

Obecnie jestem informatykiem pracującym w dużej, lokalnej firmie. Wiedza informatyczna oraz wiedza o Jarosławcu spowodowała uruchomienie hobbistycznego portalu internetowego.

Teraz nie jestem sam. Kilka osób wspomaga moją „działalność”. Współtworzą artykuły, dodają pomysły i zmiany. Bardzo im dziękuję, tym bardziej, że wkładają swoją pomoc bezinteresownie!

 

Portal kosztuje

Tak, tak, jak wszystko w dzisiejszych czasach, tak i utrzymanie portalu kosztuje. Częściowo koszty te pokrywam sam, częściowo pomagają mi anonimowe osoby, jak również sponsorzy. Wszystkim serdecznie dziękuję, a w szczególności firmie O.W Mikołajek S.C. i pani Annie, która w największym stopniu wspomaga działalność portalu jaroslawiec24.pl

Ponadto portal wspomaga się ogólnodostępnym systemem reklamowym i stąd na portalu znajduje się kilka pozycji reklamowych.

Wszystkie zdobywane w ten sposób pieniążki lądują do skarbonki. Sukcesywnie skarbonka jest rozbijana, a znajdujące się tam polskie złotówki są przeznaczane na pokrycie kosztów portalu (np. opłaty abonamentowe czy sprzęt).

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine