Udostępnij:

koniec schody

Przy zejściu na plażę numer 3, do którego prowadzi ulica Słoneczna w Jarosławcu rozpoczęły się już prace rozbiórkowe. W listopadzie 2017 roku zapowiadaliśmy o szykującym się remoncie niszczejących schodów.

Dzisiejszego sobotniego poranka można już zobaczyć, że stare zielone schody praktycznie nie istnieją. Konstrukcja drewnianych schodów oraz ich metalowych elementów została usunięta. Pozostały jedynie żelbetonowe podpory.

Ads


Zadanie modernizacji schodów zleciła gmina Postomino.

koniec schody

Przypomnijmy, że w to miejsce mają się pojawić nowe schody, również dwutraktowe skonstruowane z drewna syntetycznego (jest to substytut drewna naturalnego wytworzony w całości z wtórnych tworzyw sztucznych uzyskanych w wyniku recyklingu, a dodatkowo jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne). Każdy trakt o szerokości dwóch metrów ma się składać z 4 biegów schodowych, każdy po 7 stopni.

Schody będą wyposażone w obustronne balustrady, chroniące przed upadkiem i stanowiące oparcie dla pochwytów. Ponadto przy schodach pojawi się nowe oświetlenie ze źródłem światła typu LED.

koniec schody

koniec schody

koniec schody

koniec schody

koniec schody

koniec schody

schody2018

Ads

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine