Udostępnij:

labirynt luster jarosławiec 2018

Lustro – obiekt, w który zawsze zaglądasz wychodząc z mieszkania. Każdy w swoim domu posiada lustro, jeden ma duże, drugi mniejsze… zawsze jednak służy w tym samym celu. A jakbyś zareagował gdybyś stanął w pomieszczeniu pełnym samych luster ułożonych w tajemniczą ścieżkę?

Taki obiekt powstał w Jarosławcu w 2018 r. Ta nowość jest obowiązkowym obiektem do zobaczenia i odczucia na własnej skórze.

Ads


Wydaje się że to nic trudnego – przejść przez labirynt  luster. Nic bardziej mylnego. W takim pomieszczeniu widzisz setki swoich odbić i nie jesteś pewien w którą stronę iść.

labirynt 3

labirynt 1

Sam, gdy uczestniczyłem w tej magicznej podróży nie raz nosem zawadziłem o lustro sądząc, że to właśnie dobra droga prowadząca ku wyjściu. Trzeba trochę się napocić by przejść przez to tajemnicze pomieszczenie. Wrażenia są niesamowite. Najbardziej będą się cieszyć maluchy, bo to one kochają różnego rodzaju wyzwania.

Labirynt luster usytuowany jest na ul. Spacerowej w Jarosławcu. Znajdziesz go pomiędzy Motylarnią i Papugarnią. Pierwszy etap to znalezienie tego obiektu, schowany za namiotami i stoliczkami ukrywa swój potencjał. To jak masz ochotę wejść w głębie tajemniczości? Gorąco zapraszamy.

labirynt 2

Ile to kosztuje?

  • 10 zł - bilet normalny
  • 8 zł - bilet ulgowy dla osób w wieku do 18 lat oraz dla emerytów

Gdy już emocje opadną zapraszamy na kupno pamiątek, ochłodzenie się zimnym napojem lub dużym kręconym lodem. Przy Labiryncie luster możesz usiąść na ławeczce i posiłkować się smakiem piwa, a Twoja pociecha w tym czasie chętnie skorzysta z różnego rodzaju zabaw, które tutaj znajdzie.

labirynt 4

labirynt 5

labirynt 6

labirynt 7

1 20180524 171437

Ads

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine