Udostępnij:

ZZPP Szkolenie w Sianowie Zdjecie promocyjne

Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców przy współpracy z lokalnymi samorządami terytorialnymi i gospodarczymi rozpoczyna cykl bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego. Spotkania pod hasłem "Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy – narzędzia, dzięki którym dotrzesz do klientów w sieci" realizowane będą w ramach projektu Google Internetowe Rewolucje dla Firm, obejmującego także indywidualne konsultacje dla firm oraz internetowy kurs marketingu online. W szkoleniach mogą brać udział zarówno przedsiębiorcy czy menedżerowie, jak i pracownicy odpowiedzialni za działania w sieci oraz osoby dopiero planujące założenie własnej firmy. Pierwsze szkolenie odbędzie się już 13 czerwca w Sianowie, a kolejne 18 czerwca w Mielnie.

Podczas spotkań zaprezentowane zostaną ogólnodostępne i darmowe rozwiązania wspomagające działania marketingowe i sprzedażowe w Internecie. Poruszone zostaną tematy takie jak:

Ads


  • Daj się znaleźć tym, którzy Cię szukają!
  • Bądź dostępny dla użytkowników lokalnych
  • Czy pamiętasz o użytkownikach mobilnych?
  • Pamiętaj, że liczy się szybkość!
  • Czy analizujesz to, co robisz?
  • Jeśli myślisz o eksporcie…
  • Gdzie możesz zdobywać wiedzę?

Zajęcia będą posiadały formę interaktywnego wykładu, w trakcie którego doradca projektu Google Internetowe Rewolucje dla Firm omówi poszczególne narzędzia na przykładach z sali, dzięki czemu uczestnicy zyskają praktyczną wiedzę umożliwiającą samodzielne wykorzystanie prezentowanych rozwiązań. Ostatnie 15 minut spotkania przeznaczone zostanie na pytania, a po zakończeniu zajęć odbywać się będą bezpośrednie rozmowy z doradcą. Będzie również możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje.
Inauguracyjne spotkanie w Sianowie

ZZPP Szkolenie w Sianowie 1200x1800 Ciemny

Pierwsze ze szkoleń, organizowane wspólnie z Urzędem Gminy i Miasta Sianów, odbędzie się w środę 13 czerwca od 13:00 do 14:45 w Centrum Kultury w Sianowie przy placu Pod Lipami 9. Warsztat poprowadzi Zofia Mazurek, doradca Internetowych Rewolucji dla Firm i specjalista od brandingu. Spotkanie rozpocznie się od wystąpień przedstawicieli organizatorów – burmistrza Sianowa Macieja Berlickiego oraz prezesa Zachodniopomorskiego ZPP Roberta Bodendorfa. Wydarzenie ma charakter otwarty – nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.
Google Internetowe Rewolucje dla Firm

Internetowe Rewolucje dla Firm to bezpłatna inicjatywa wspierająca przedsiębiorców w skutecznym wykorzystywaniu Internetu, polegająca na indywidualnych konsultacjach z dedykowanym doradcą w siedzibie firmy uczestnika (lub innej wybranej lokalizacji) i w dogodnym dla niego terminie. Po konsultacjach przedsiębiorca dodatkowo otrzymuje gotowy plan działania w Internecie, a doradca jeszcze przez 3 miesiące zapewnia bezpłatne wsparcie w jego realizacji. Organizatorem projektu jest Google Polska przy współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców, a Zachodniopomorski ZPP pełni rolę oficjalnego partnera w województwie zachodniopomorskim. W 2017 roku w programie wzięło udział ponad 10.000 przedsiębiorców. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ZZPP.net.pl/Rewolucje. Co ważne, z indywidualnych konsultacji można korzystać niezależnie od udziału w spotkaniach.
Zachodniopomorski ZPP

Zachodniopomorski ZPP należy do ogólnopolskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, a jednocześnie stanowi niezależną organizację pracodawców z Pomorza Zachodniego, zrzeszającą firmy każdej wielkości – począwszy od jednoosobowych działalności gospodarczych, po przedsiębiorstwa duże. Członkostwo w ZZPP jest całkowicie bezpłatne oraz pozbawione formalności – żeby się zrzeszyć, wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie internetowej www.ZZPP.net.pl/Deklaracja. Darmowe projekty realizowane przez związek mają na celu wspieranie regionalnego biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem sektora MŚP. ZZPP nagrywa wideoporadniki, publikuje internetowy informator, zleca i przedstawia raporty, organizuje i współorganizuje wydarzenia.

Robert Bodendorf
Prezes Zachodniopomorskiego ZPP

Ads

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine