Udostępnij:

medal 2018

Wszystkie nagrody już czekają na zawodników! To ostatnie chwile przed niedzielną, dwudziestą ósmą edycją Międzynarodowego Biegu po Plaży w Jarosławcu. Organizatorzy przedstawili jak wyglądają tegoroczne medale i koszulki. Zdradzili również jak wygląda statuetka przeznaczona na bieg samorządowy. Zobaczcie:

Z wielką przyjemnością prezentujemy STATUETKĘ, którą otrzyma najlepsza Drużyna Samorządowa w XXIII Ogólnopolskim Biegu Samorządowym "Bursztyn Jarosławca" rozgrywanym podczas XXVIII Międzynarodowego Biegu Po Plaży. Statuetka jest "rękodziełem" wykonanym z brązu wraz z autentycznym bursztynem z Morza Bałtyckiego. Wartość to około 3000zł. Fundatorem tego niesamowitego trofeum jest Muzeum Bursztynu w Jarosławcu.

Ads


statuetka

 

1400 medali jest już u Nas!!!

Miło mi zaprezentować MEDAL - XXVIII Międzynarodowego Biegu Po Plaży. Otrzyma go biegająca młodzież, samorządowcy oraz uczestnicy biegu na dystansie 15 km.

medal 2018

 

Są i one !!! Tak wyglądają tegoroczne KOSZULKI, które otrzyma każdy uczestnik XXVIII Międzynarodowego Biegu Po Plaży. (Damskie i Męskie)

koszulki

koszulka

 

 zdjęcia: facebook.com / Adrian Pawłowski

Ads

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine