Udostępnij:

flame 580342 960 720

Jest bardzo dobra informacja dla przedsiębiorców oraz mieszkańców Jarosławca. Zgodnie z informacjami podanymi przez Urząd Gminy Postomino już niedługo zostanie wybudowany gazociąg do naszej nadmorskiej miejscowości. Oto treść tej informacji:

02 października 2018 roku w siedzibie Oddziału Zakładu Gazowniczego w Koszalinie odbyło się spotkanie Wójta Gminy Postomino – Janusza Bojkowskiego oraz Wójta Gminy Darłowo – Radosława Głażewskiego z kierownictwem Polskiej Spółki Gazownictwa oraz projektantem sieci gazowej na odcinku Darłowo - Jarosławiec.

Polska Spółka Gazownictwa jest Narodowym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu Ziemnego w Polsce. Poprzez sieć gazociągów o długości 183 tys. km PSG w sposób bezpieczny i niezawodny dostarcza 11,65 mld m3 gazu do około siedmiu milionów odbiorców końcowych.


Na wtorkowym spotkaniu ustalono planowany przebieg sieci, która będzie liczyła 27 km długości i zapoczątkuje zgazyfikowanie Gminy Postomino. Realizacja inwestycji planowana jest w roku 2019. Po jej zakończeniu do sieci podłączane będą kolejne miejscowości naszej gminy.

źródło: postomino.pl

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine