Udostępnij:

wifiDzisiejszy świat trudno sobie wyobrazić bez internetu. Nowoczesne medium pozwala na dużo więcej niż telewizja czy gazeta, a będąc na wypoczynku nie wyobrażamy sobie nie sprawdzić poczty elektronicznej, zerknąć na Facebooka czy poszukać ciekawych informacji.

Turyści, spędzający swoje urlopy w Jarosławcu, mają możliwość skorzystania z bezpłatnego punktu dostępowego (WiFi), który jest zlokalizowany w Punkcie Informacji Turystycznej (ul. Nadmorska). Każdy może podejść, i nawet po zamknięciu lokalu, usiąść na ławeczce i skorzystać z internetu. Dzisiejsze urządzenia bezproblemowo łączą się z WiFi (tablety, telefony komórkowe czy konsole do gier) dzięki czemu możemy sprawdzić dowolną informację.

Oprócz tego punktu, wiele ośrodków wczasowych i pensjonatów udostępnia internet za darmo lub w cenie wypoczynku. Wystarczy zapytać właściciela, dyrektora czy w recepcji danego ośrodka w jaki sposób można się połączyć z siecią.


Osoby, które nie wzięły ze sobą laptopa czy innego mobilnego urządzenia, mogą skorzystać z komputera w Punkcie Informacji Turystycznej. Jest tam ogólnodostępny komputer z dostępem do internetu.

Zapraszamy.

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine