Udostępnij:

Tegoroczny Jarosławiecki Wieczór Kabaretowy „WZDŁUŻ FAL” rozpoczął się w strugach deszczu. W niedzielne popołudnie, 29 lipca 2012 r. na letniej scenie przy Zespole Szkół w Jarosławcu zaprezentowały się trzy kabarety, które swoimi przezabawnymi skeczami rozbawiały przebywających tu turystów i mieszkańców gminy Postomino. Pomimo mało sprzyjającej aury na scenie jako pierwsi – dodatkowo wystąpili aktorzy Teatru „DUET” z Krakowa z przedstawieniem pt. „Czerwony kapturek”. Inscenizacja tak bardzo znanej bajki w nowym wydaniu zaciekawiła nie tylko naszych milusińskich ale i też dorosłych.

O godzinie 19.00 na scenie pojawił się Kabaret „DKD” ze Słupska z nowymi i też już znanymi nam skeczami. Po godzinnym występie na scenę zawitał Kabaret „WEŹRZESZ” ze śmiesznymi skeczami znanymi z telewizyjnych ekranów. Gościem tegorocznego Jarosławieckiego Wieczoru Kabaretowego był również Kabaret „BABECZKI Z RODZYNKIEM”. Te trzy sympatyczne kobietki z „rodzynkiem” wyśmienicie rozbawiły zgromadzoną publiczność. Tematem przewodnim skeczów były problemy damsko-męskie.


Tegoroczny wieczór kabaretowy poprowadzili: Grzegorz Garłacz i Dariusz Gatniejewski – założyciele Kabaretu „DKD”.

Organizatorem tegorocznego Jarosławieckiego Wieczoru Kabaretowego „WZDŁUŻ FAL” było Centrum Kultury i Sportu w Postominie w imieniu którego serdecznie dziękujemy: Komendantowi i funkcjonariuszom Straży Gminnej w Postominie oraz Naczelnikowi oraz strażaczkom i strażakom ochotnikom z OSP Łącko za ogromną pomoc i wsparcie przy realizacji przedsięwzięcia.

M. Lech-Szajner
A. Czarnuch

źródło: postomino.pl

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine