Udostępnij:

15 sierpnia 2012 r. przez Jarosławiec przemaszerował barwny korowód prowadzony przez formacje cheerleaderek niemalże z całej Polski. Przy dźwiękach skocznej muzyki ulicami: Nadmorską, Leśną, i Bałtycką przeszły tanecznym krokiem grupy zorganizowane i turyści indywidualni. A wszystko to za sprawą 5 Parady Radości.

Dzieci, młodzież i osoby dorosłe, w kolorowych strojach, z uśmiechami na twarzy świetnie bawiły się maszerując wraz z cheerleaderkami. Na licznych postojach można było podziwiać też pokazy tańca i specjalnie przygotowane układy choreograficzne. Dla najweselszych osób rozdawano baloniki, breloczki i inne drobiazgi.

Wśród maszerujących bardzo widoczna była grupa harcerek ze Szkoły Podstawowej w Staniewicach, które w przepięknych kapeluszach z szarfami, motylkami podążały za korowodem wraz z dh. Emilią Foryś.


Jak zwykle wspaniale spisali się funkcjonariusze Straży Gminnej w Postominie oraz strażacy ochotnicy z OSP Łącko, którzy dbali o bezpieczeństwo uczestników zabawy, o ład i porządek podczas przemarszu oraz kierowali ruchem w najbardziej newralgicznych miejscach.

Dziękujemy zmotoryzowanym turystom i mieszkańcom za wyrozumiałość i cierpliwość, gdyż falujący korowód spowodował niewielkie utrudnienia w ruchu.

Organizatorami akcji byli: Słupskie Stowarzyszenie Tańca Sportowego „Cheerleaders Maxi”, Gmina Postomino i Centrum Kultury i Sportu w Postominie przy wsparciu sieci sklepów Butik.

A. Czarnuch

źródło: ckis.postomino.pl

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine