Udostępnij:

dozynki 2019 6

Jarosławiec z sukcesem na dożynkach gminnych w Wilkowicach. Nasze spotkania zaowocowały III miejscem za najciekawsze stoisko, a nasz Wieniec dożynkowy uklasyfikował się na XIII miejscu.

dozynki 2019 1

Na efekty i sukcesy pracowało liczne grono mieszkańców. Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów i darczyńców. Za namiot, dzięki któremu mamy możliwość prezentacji. Za ofiarowane lokalne wyroby i produkty którymi mogliśmy promować naszą nadmorską miejscowość.


Na naszych stołach królowały oczywiście rybki, wybór rodzai i smaków był imponujący (wędzony śledzik, flądra w occie i po grecku, śledzik tradycyjny z cebulką i w słodko-pikantny sosie, roladki z łososiem).  Na gości odwiedzających nasze stoisko czekała degustacja (koreczki Śledziowe i warzywne, pasta z makrelki, oraz Śledziki).
Był także wybór pośród zup - SPECJAŁ SOŁECTWA - zupa BURSZTYNOWA, oraz barszczyk z pasztecikiem lub torcikiem ziemniaczanym, były także flaczki.

dozynki 2019 2

Nie mogło zabraknąć słodkości!!!?? Rodzai ciast też było bardzo dużo: ciasto francuskie, sernik, jabłecznik, pleśniak, czekoladowe, miodowe...  Wszystkie wyglądały kusząco i zachęcały do spróbowania.

Całość dopełniała piękna dekoracja tworząc wyjątkowy nastrój i klimat. Nasze "Równe Babki" tworzyły super atmosferę, uśmiech nie schodził im z ust.

dozynki 2019 3

Wszystkim którzy pomogli i zaangażowali się w przygotowania do naszego uczestnictwa w gminnych dożynkach jeszcze raz dziękujemy.

Za przybycie mieszkańców na imprezkę i wspólną zabawę także.

Sołtys
Katarzyna Budzich

dozynki 2019 4

dozynki 2019 5

dozynki 2019 7

 

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine